Salı, Mayıs 28, 2024

The Radicati Group Zimbra’yı E-posta Sektörünün “En İyisi” Seçti

-

Lider araştırma şirketlerinden the Radicati Group 2017 Servis Sağlayıcılar için Mesajlaşma Platformları sektör raporunu yayınladı.

Zimbra olarak The Radicati Group’un 2017 Servis Sağlayıcılar için Mesajlaşma Platformları sektör raporunda En İyisi olarak adladırılmaktan gurur duyduk.

the Radicati Sektör Raporu Nedir?

the Radicati sektör raporu, Servis Sağlayıcılar için Mesajlaşma Platformları içindeki söz sahibi ürünleri karşılaştırır. 4 Ana kategori;

  • En İyisi – Zimbra !
  • Öncüsü
  • Olgun Oyuncular
  • Uzmanlar

Radicati-Market-Quadrant-2017

Radicati sektör raporu, bireysel tedarikçilerin belirli bir noktadaki spesifik teknoloji pazarlarına nasıl uyduğunu göstermek için tasarlanmıştır. Satıcılar, kurulu taban, pazar payı, işlevsellik ve stratejik vizyona göre sıralanmaktadır.

Bu Rapor Kimler İçin?

Rapor, servis sağlayıcı pazarında mesajlaşma platformlarıyla ilgili bilinçli kararlar almak isteyen herkes için tasarlanmıştır:

  • Yatırımcı
  • Organizasyonlar
  • Servis Sağlayıcılar
  • Satıcılar

The Radicati Group’dan Sara Radicati:

[dt_quote type=”blockquote” font_size=”big” animation=”none” background=”plain”] 2015 yılında Zimbra’yı satın aldığı için Synacor platformu yeniden canlandırdı. API’lerin büyümesinden ve bulutun yükselişinden yararlanan Synacor, Zimbra’yı açık, genişletilebilir ve güvenli bir platform olarak tasarladı. Sonuç olarak, Zimbra, servis sağlayıcılar, işletmeler, devlet kurumları, finans ve sağlık gibi düzenlenmiş sanayiler için iyi bir seçimdir.[/dt_quote]

Himesh Bhise, CEO Synacor :

[dt_quote type=”blockquote” font_size=”big” animation=”none” background=”plain”] Zimbra’nın e-postayla ve işbirliğinde bir pazar lideri olarak yer aldığından memnuniyet duyuyoruz. 100’den fazla servis sağlayıcı, 1000 hükümet örgütü ve 2.500 işletme zaten platformumuza güveniyor. Üstün Zimbra deneyimini sağlayan işlevsellik, para kazanma ve operasyonları yenilemek için müşterilerimiz ve topluluğumuz ile çalışmaya devam edeceğiz. [/dt_quote]

Zimbra Nedir?

Zimbra Collaboration, e-posta, takvim, kişiler, görevler, sohbet ve dosya paylaşımı içeren tam bir işbirliği platformu sunmaktadır. Postfix, Jetty, Nginx ve diğerleri gibi popüler özgür yazılım projelerinin üzerine inşa edilmiştir. Kurum içi, bulut veya hibrid bir hizmet olarak kullanılabilir. Ayrıca Zimbra İş Çözümü Sağlayıcı Ağı tarafından veya Synacor tarafından yönetilen bir hizmet olarak sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi için FZM Teknoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Mart 2017’de Zimbra, özgür yazılım topluluğu tarafından etkileşimi artırmak, fikir alışverişinde bulunmak ve geliştirilmek üzere github üzerindeki açık kaynak kodunu yayımladı.

the Radicati Servis Sağlayıcılar için Mesajlaşma Platformları raporunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Messaging Platforms for Service Providers – Market Quadrant 2017-1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Benzer yazılar