Perşembe, Temmuz 18, 2024

Zimbra’ da E-Posta İmzası Oluşturmak

-

Bu yazımızda sizlerle kurumsal şirketlerin olmazsa olmazı e-posta imzası oluşturmayı anlatacağız. Sizlerde kolaylıkla Zimbra Web arayüzü üzerinden kurumsal/kişisel imzanızı oluşturabilirsiniz. İmzalarınızı html formatında kodlar ile hazırlayabileceğiniz gibi imza bölümünde ki araçlardan da faydalanarak dilediğiniz gibi imzanızı yaratabilirsiniz.

Zimbra’da tercihler bölümünde imzalar sekmesini seçerek e-posta imzası oluşturma alanını açınız. Açılan alanın sağ üst tarafında yer alan küçük dropdown menü ile dilerseniz sadece text dilerseniz html imza formatında imzalarınızı oluşturabilirsiniz. Biz örneğimizde HTML formatı baz alacağız.

İmza oluştururken bilmeniz gerekenler;

  • HTML seçiminde olduğunuzdan emin olun. Eğer bu seçenekte değilseniz ya da HTML seçeneğini göremiyorsanız menüdeki seçeneği değiştirin. Bu seçeneği sağ üst bölümde bulabilirsiniz.
  • İmzanıza grafik/imaj eklemek için resim ekle butonuna basmanız yeterli olacaktır. Ekleyeceğiniz resimleri dilerseniz evrak çantasında dilerseniz web sayfanızın yer aldığı alanda barındırabilirsiniz.
  • İmzanıza bağlantı eklemek için bağlantı ekle butonuna basmanız ve bağlantıyı yazmanız yeterli olacaktır.

Sorun yaşarsanız, yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Benzer yazılar