Perşembe, Temmuz 18, 2024

Zimbra Desktop, Zimbra Deneyiminizi Arttıracak En İyi İş Ortağınız

-

Zimbra Desktop tüm e-postalarınıza tek bir noktadan ister online ister offline erişmenizi sağlayan ücretsiz ve opensource bir yazılımdır. Size masaüstünüzde hiç bir ücret ödemeden en iyi Zimbra deneyiminini yaşatmak için tasarlanan Zimbra Desktop Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerini desteklemektedir.

Zimbra Desktop Kullanmanın Avantajları

 

Zimbra Desktop laptopZimbra Desktop dünyadaki tüm popüler işletim sistemlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır; Windows 32bit/64bit, MacOS, Linux 32bit/64bit Dilerdiğiniz her iş istasyonunda ya da dizüstü bilgisayarda çalıştırabileceğiniz gibi dilerseniz .tar.gz halinde yedek alma ve ya farklı cihaza taşıma işlemi yapabilirsiniz.

 

 

Zimbra Desktop signalZimbra Desktop, DSL bağlantınızın yeterli olmadığı ya da seyahate çıktığınızda internetinizin çekmediği ortamlarda offline olmasına rağmen tam senkronizasyon sağlar. Herhangi bir kesinti olmadan çalışmaya devam edersiniz, gelen mesajlarınızı cevaplayabilir, Evrak Çantasındaki dosyalarınıza erişebilir hatta takviminizdeki randevularınızı görüntüleyebilir ya da yenisini oluşturabilirsiniz. Zimbra Desktop üretkenliğinizi en üst noktaya taşır.

 

Zimbra Desktop fiyatlandırma

Zimbra Desktop herkes için ücretsizdir. Hemen şimdi dilerseniz indirebilirsiniz. Sıfır maliyetle tam ve zengin bir E-posta deneyimi yaşayarak, diğer E-posta ürünleriyle karşılaştırıldığında maliyetlerinizi önemli ölçüde düşük tutmaya yardımcı olursunuz.

Zimbra Desktop ödül

Zimbra tarafından hem Opensource hemde Network Edition için resmi olarak desteklenmektedir. OpenSource kullanıcıların sorularını yanıtlamak için özel bir forum bile mevcut. Burada sorulan sorulara Zimbra’nın mühendisleri yanıtlıyor. Network Edition kullanıcıları ise soruları için diledikleri zaman Destek Talebi oluşturabilirler.

 

 

Zimbra Desktop mail-new

 

Kullanıcılara Zimbra hesaplarını senkronize etmeleri için tasarlanmış olsa da bunun ötesinde kullanıcılar dilerlerse farklı hesaplarını da ekleyebilirler: Gmail, Yahoo!, Exchange ActiveSync, IMAP and POP.

 

 

Zimbra Desktop searchEn güçlü arama araçlarından biri olan Zimbradaki Lucene’i Zimbra Desktop ile tüm kullanıcıların bilgisayarlarına taşıyabilirsiniz. Zimbra Desktop da arama yapmak ZCS de aramak yapmakla tamamen aynı, komutla, özellikle ya da yer ile. Arama tipleri ile ilgili daha detaylı bir yazıyı önümüzdeki günlerde sizler ile paylaşıyor olacağız.

 

 

migration

Kısa bir süre önce, kullanıcılara .pst dosyalarından Zimbra Desktop’a eski e-postalarını transfer etmelerini sağlayacak bir transfer aracı sunuldu. Böylece eski e-posta masaüstü yazılımından geçiş yapmak ve yöneticilere, kullanıcıları toplu halde taşımak için güçlü ve basit bir yol oluşturulmuş oldu.

 

 

personalizedZimbra Desktop, ZCS ile tam senkronizasyon deneyimi sunan tek e-posta uygulaması. E-postalar, Takvimler, Kişiler, Görevler ve Evrak Çantasındaki her bir öğe ile tam senkronizasyon sağlar. Ayrıca etiketlerinizi, imzalarınızı ve diğer kullanıcı tercihlerinizi de senkronize edebilirsiniz.

 

 

databaseZimbra Desktop e-posta uygulamaları arasında iş istasyonunun performansını düşürmeden ve .pst doslarında olduğu gibi bozulma riski olmadan 40Gb in üzerindeki hesapları destekleyen tek uygulama.  Diğer uygulamalar 5Gb ile 10Gb arasında uyarı vermeye başlasalarda Zimbra Masaüstü, büyük Posta Kutularını başarıyla ve sorunsuz bir şekilde senkronize etmesi ile ünlüdür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Benzer yazılar