Salı, Mayıs 28, 2024

Zimbra Suite Plus

-

Zimbra Sunucunuzun Yeteneklerini Arttırın!

Zimbra Suite Plus, Zimbra Network Edition ya da OpenSource sunucunuzun yeteneklerini arttırabileceğiniz modüler bir eklentidir. Bu eklentiler ile sunucunuzun gerçek zamanlı yedeğini alabilir, yedekten geri dönebilir, mobil push senkronizasyon sağlayabilirsiniz. Hemde çok uygun fiyatlarla!

gear-zimbra-plus_small

 

Zimbra Suite Plus: Zimbra OpenSource versiyonu bir adım öteye taşıyın

Zimbra Suite Plus Zimbra OSE yada NE versiyonlarınıza istediğiniz modülleri ekleyebileceğiniz 4 ayrı modül sunuyor.

Zimbra Backup Plus: Zimbra sunucunuzdaki her bir öğeyi ve olayı saniye hassaslığı ile yedekleyen, gerçek zamanlı bir motor vardır. Akıllı tekilleştirme ve sıkıştırma sistemi sayesinde disk alanı tasarrufu sağlarken, atomik ve tutarlı algoritmalar kullanarak veri kaybını önler.

Zimbra Admin Plus: Sunucunuzdaki kullanıcılara yönetici hakkı vererek kullanıcılarınızın kota ayarlama, COS değerlerini düzenleme, kullanıcı limitlerini belirleme gibi yönetim işlerini yapmalarına izin verin. Böylece sistem yöneticilerine gerekli yetkileri vererek iş yükünüzü azaltın: çoklu alan adı yönetimi.

Zimbra HSM Plus: Çoklu disk bölümü ve HSM politikalarını Zimbra Suite Plus yönetim zimleti ile yönetin. Bu  zimlet depolama alanlarınızı rahatlıkla organize etmenizi ve yönetmenizi sağlayacak şekilde Zimbra Yönetim konsoluna tamamıyla entegre olmuştur.

Zimbra Mobile Plus: Artık kullanıcılarınız mobil cihazları ile Zimbra hesaplarını yaygın ve standart olarak genel mobil cihazlarda desteklenen Exchange ActiveSync protokolü ile senkronize edebilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Benzer yazılar